Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 123,988.84 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Garanti ve İade

Taşıma ve Teslim şartları

Elit çiçek .com dan verilen tüm çiçek siparişleri kendi firmamıza ait deneyimli personel ve özel çiçek servis araçlarımızla müşterilerimizin seçmiş olduğu saat, Gün, ve tarihinde gerçekleştirilir. Teslimat yapılırken hızlı ve zamanında yapıla bilinmesi için önemle dikkat edilmesi gereken kurallar olan alıcı, gönderici, adres, ev, iş, bilgileri eksiksiz yazılmalı. Olası eksik yazılan bilgiler neticesinde yaşanacak sorunlardan firmamız ve personelimiz sorumlu değildir teslim aşamasında yaşanan sorunla ilgili müşterimiz ile iletişime geçilir yazmış olunan bilgilere ulaşılamaz ise sorumluluk müşterilerimize aittir.       

  

Garanti ve İade Şartları

Elit çiçek.com dan verdiğiniz çiçek siparişi bire bir benzeri ve aynı boyutlarda hazırlanır ve son kontrollerden sonra servise verilir. (ilave yan ürünlerde yeşillik, sarmaşık, vs. ürünlerde farklılıklar oluşabilir) bunların dışında satın almış olduğunuz çiçek tasarımında farklıklar var ise aynı gün içerisinde fotoğrafı ile birlikte paylaşıldığı takdirde yetkililerimizin kontrolünde belirtilen sorunlar tespiti sonucunda ürün tekrar hazırlanıp teslim edilir bedeli firmamız tarafından karşılanır. İade yapılabilmesi için gerekli şartlar ise ürünlerimiz canlı ve kesme kişiye özel hazırlanan çiçekler olması sebebiyle siparişi onayladı ve aynı gün teslim seçildi ve teslim için hazırlandığı taktir de iade edilemez, sipariş onaylandı ve teslim tarihi ileri bir tarih için ise hazırlanmamış olması sebebiyle sipariş onayını yapılan aynı gün mesai saati içerisinde bilgilendirilmesi durumunda yapılan ödeme kesintisiz iadesi gerçekleştirilir.

Arızalı, ezik, kırık, Farklı Ürün veya hasarlı teslimat.

Elit çiçek personelinin teslimatı siparişi veren farklı alıcı farklı adreslerde olması sebebiyle çiçeklerde kırılma ve farklı bir ürün teslim edilmesi durumunda aynı gün firmamızla iletişime geçilerek görsel resimleri ile birlikte var olan sorun firmamızın yetkili personeli tarafından eksiklerin tespiti sonucunda anında gerekli işlem yapılır ve aynı üründen bir adet tekrar hazırlatılıp teslim edilir ücreti ise firmamız tarafından karşılanır ikinci bir ücret alınamaz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.